A68/673
SOUBOR PŘÍBORŮ
Anglie, Birmingham, Daniel & Arter, a Sheffield, Harrison Brothers & Howson,
19. / 20. stol.
Sada příborů na ryby pro 4 osoby, obecný kov postříbřený, slonovinové rukojetě, d. 18 cm a 20,5 cm, značeno výrobcem. Spolu: sada 4 snídaňových nožů, ob. kov postříbř., perleťové rukojetě, d. 19 cm, znač. výrobcem.