Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Perleťová dóza

A68/677

PERLEŤOVÁ DÓZA

Rakousko, 19. stol.
Obdélná dóza s víkem na stěžejce, z vnitřní strany opatřeným zrcátkem (poškozeno), zlaté svorky a ozdobné apliky na víčku, Au 750/1000 a 375/1000, 7,2x4,6x1,6 cm. Stav restaurováno. Osvědčení puncovního úřadu.