Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Dvojice dóz

A68/679

DVOJICE DÓZ

Francie, po r. 1838
Oválná dóza z leštěného šedého achátu ve zlaté montáži s víčkem na stěžejce, Au 750/1000, 6,6x4,2x1,9 cm, značeno výrobcem. - Kruhová dóza z červeného achátu, na víku skládaného do hvězdicovité mozaiky, montáž ze žlutého kovu, Ø 4,5 cm, v. 2 cm. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.