A68/679
DVOJICE DÓZ
Francie,
po r. 1838
Oválná dóza z leštěného šedého achátu ve zlaté montáži s víčkem na stěžejce, Au 750/1000, 6,6x4,2x1,9 cm, značeno výrobcem. - Kruhová dóza z červeného achátu, na víku skládaného do hvězdicovité mozaiky, montáž ze žlutého kovu, Ø 4,5 cm, v. 2 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.