A68/689
DVOJICE SILUETEK
Bavorsko, Čechy,
1. třetina 19. stol.
Dvojice profilových portrétů zachycujících mladého muže a starší dámu v čepci. Rytá zlatá fólie na černém podkladu, resp. vystřižený černý papír na bílém pozadí, adjustováno v zlacených dřevěných rámech (11,5x9 cm a 12x12,5 cm) se závěsem, zaskleno.