Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Dvojice miniatur

A68/690

DVOJICE MINIATUR

Francie, 19. - 20. stol.
Dva oválné miniaturní portréty: mladá dívka v rokokovém oděvu, sign. "Hil", a Juliette Récamiérová (variace jejího slavného portrétu od F. P. S. Gérarda), sign. "Crois", kvaš na slonovině, dekorativní bronzové, resp. mosazné rámečky se závěsy, výřezy 9x7 cm, resp. 8x6 cm. Stav A-B.