Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Soubor rámečků na fotografie - 5 ks

A68/692

SOUBOR RÁMEČKŮ NA FOTOGRAFIE - 5 KS

Anglie, Itálie, konec 19. - 20. stol.
Pět dekorativních rámečků na fotografie s opěrkami i závěsy, různé materiály (obecný kov, zlacená měď, bronz, Ag 925/1000), tvary (2 x ovál, 3 x obdélník), rozměry 10x6,5 cm - 20,5x16 cm, 2 ks značeny výrobcem: Anglie, Chester, King & Sons, resp. Itálie, Florencie. Stav A-B. Osvědčení puncovního úřadu (2x).

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.