Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Rakouský kyrysník

A68/694

RAKOUSKÝ KYRYSNÍK

Itálie, Alessandria, po r. 1968
Miniatura příslušníka císařské armády v uniformě z doby okolo roku 1840. Stříbro částečně zlacené, malované pestrými emaily. Ag 800/1000, celková hmotnost 275,30 g, v. figury 11 cm, celková v. vč. dekorativního soklu 14,5 cm, italská výrobní značka a ryzostní číslo. Stav A/B. Osvědčení puncovního úřadu.