A68/700
ČTVEŘICE PARAPLÍČEK
Evropa,
poč. 20. stol.
Miniaturní (dětské) paraplíčko s rukojetí ve tvaru opičky. D. 30 cm, Ø 33 cm. - Červené paraplíčko s rukojetí ze slonoviny zdobené řezbou se scénou lovu jelena. D. 59 cm, Ø 70 cm. - Hnědé paraplíčko s rukojetí ze slonoviny a zlaceného bronzu s motivem bodláků. D. 81 cm, Ø 78 cm. - Červené paraplíčko v asijském stylu, rukojeť kostěná. D. 69 cm, Ø 90 cm.
Stav A-B.