Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > TV game

A70/030

Jiří Anderle (1936)

TV GAME

1976
Suchá jehla na papíru, 65,5x49,5 cm (tisková plocha), 79x69 cm (rám), tužkou sign., dat. a věnování Alexandrovi Skalickému. Rámováno, zaskleno. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku