A70/035

Jiří Anderle (1936)

BEZ NÁZVU

1980
Suchá jehla na papíru, 95,6x64 cm, čísl. a sign. tužkou v tisku dole "XIII/L Anderle". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.