A70/049
Josef Liesler (1912-2005)
PŘI ÚPLŇKU
1967
Barevná litografie na papíru, 44x60,5 cm (výřez pasparty), 64,5x87 cm (rám), tužkou sign. a dat., čísl. "64/94".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.