A70/050
Josef Liesler (1912-2005)
BEZ NÁZVU
1977
Barevná litografie na papíru, 43,2x32,3 cm (výřez pasparty), 62,5x49,5 cm (rám), tužkou čísl., sign. a dat., "86/150, Liesler 77".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.