A70/054
Josef Liesler (1912-2005)
STROM VÁBENÍ
1979
Barevná litografie na papíru, 57x64,3 cm, čísl., sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "123/138 Liesler 79.", verso tužkou "ak. malíř Josef Liesler 150 00 Praha 5 - Xaveriova 17-ČSSR. Strom vábení Baum der Verlockung - litografie 1979 (43x54,2)."
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.