A70/066
Michael Rittstein (1949)
BEZ NÁZVU
1985
Barevná litografie na papíru, 51,4x36,9 cm, čísl., sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "7/60, M. Rittstein 85".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.