Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Osikový háj

A70/075

Alois Kalvoda (1875-1934)

OSIKOVÝ HÁJ

Olej na plátně, 149x149 cm, verso značeno na plátně i na blindrámu razítkem "Z pozůstalosti akad. malíře Aloise Kalvody". Rámováno. Opatřeno restaurátorskou zprávou Maria Krále. Provenience: Současným majitelem získáno z rodiny Aloise Kalvody.

Vyvolávací cena: 600 000 Kč
Vydražená cena: 750 000 Kč