A70/075
Alois Kalvoda (1875-1934)
OSIKOVÝ HÁJ
Olej na plátně, 149x149 cm, verso značeno na plátně i na blindrámu razítkem "Z pozůstalosti akad. malíře Aloise Kalvody". Rámováno. Opatřeno restaurátorskou zprávou Maria Krále. Provenience: Současným majitelem získáno z rodiny Aloise Kalvody.