A70/079
Jan Bauch (1898-1995)
OLYMPIE
1956
Olej na plátně, 54x44 cm, sign. a dat. vpravo dole "Jan Bauch 1956".
Rámováno.
Srov. např.: Peter Kováč - Rea Michalová, Jan Bauch, Galerie Art Praha 2013, s. 262, obr. 199 (Ležící akt, 1957, olej / plátno, 50x70 cm, soukromá sbírka).
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.