Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Panorama královské Prahy

A71/009

PANORAMA KRÁLOVSKÉ PRAHY

19. stol.
Barevné fotografické panorama Prahy na šesti listech, 34,2x153,3 cm. Vydal nakladatel Jos. R. Vilímek v Praze. Šest listů poskládaných v plátěných deskách se zlacením. Vel. 35,2x26,2 cm. Stav dobrý, desky mírně opotřebené, hřbet uvnitř rozlepený.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku