Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Trojice map – Custosova Morava, Čechy a Uhersko

A71/010

David Custos ()

TROJICE MAP – CUSTOSOVA MORAVA, ČECHY A UHERSKO

1627?
„Moravia / Merhern“. Mapa Moravy. Původní kolorovaný mědiryt s ornamentální kartuší. Sign.: „Dauidt Custodis sculpzit“. Rozměr listu 37,5x32,5 cm. Adjustováno na kartonu. Rozměr 43,5x38 cm. „Bohemia oder das Königreich Böhmen Mitt Angretzten Ländter“. Mapa Čech. Původní kolorovaný mědiryt s titulní kartuší. Sign.: „Dauid Custodis sculpzit“. Rozměr listu 39x32,5 cm. Adjustováno na kartonu. Rozměr 43,5x38 cm. „Abriß deß Konigireichs ober vnd NiderVngeren Sampt den Angrentzenden Landen zur Nachricht der Kriegslauffen“. Mapa Uher. Původní kolorovaný mědiryt. Sign.: „Dauid Cust. sculpsit“. Rozměr listu 39x32,5 cm. Adjustováno na kartonu. Rozměr 43,5x38 cm. Rámováno, zaskleno.