Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Mapa Království českého

A71/022

Nicolaes Jansz Visscher (1649-1702)

Frederik de Wit (1629-1706)

MAPA KRÁLOVSTVÍ ČESKÉHO

pol. 18. stol.
„Regnum Bohemia, eique annexae provinciae, ut ducatus Silesia, Marchionatus Moravia, et Lusatia: quae sunt terrae Haereditariae imperatoris. Scala Milliarium“. Staře kolorovaná mědirytina. Rozměr tiskové plochy: 57x48 cm. Rozměr: 77x65 cm. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku