Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Proti proudu Rýna

A71/037

Matthäus (okruh) Merian (1593-1650)

PROTI PROUDU RÝNA

1. pol. 17. stol.
Panoramatický pohled na údolí Rýna s říčními loďkami vlečenými proti proudu koňskými potahy. Mimořádně kvalitní dokumentační kresba na papíru, blízká dobovým kresbám M. Meriana, případně jeho spolupracovníků. 30x13,7 cm (výřez). Paspartováno, rámováno, zaskleno. V levém horním rohu požerek od hmyzu.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku