A71/053
LODĚ V PŘÍSTAVU
Londýn, Anaglyphic Company, 1844
Kolorovaná litografie na papíru, 20x29,5 cm. Celkový rozměr vč. rámu 34,5x43 cm. Verso výstřižek s tiskem názvu díla a vydavatele: "BARQUES ECHOUEES / London_pub. 25 October 1844 by the Anaglyphic Company, 25 Berners St. Oxford St.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.