Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Přerov

A71/059

Antonín Kubát (1885-1970)

PŘEROV

1939
Akvarel na papíru, 34,5x48,5 cm, sign. a dat. vpravo dole " Ant. Kubát, 39". Paspartováno, rámováno, zaskleno.