A71/067
Jan Hendrych (1936)
STUDIE FIGURY ŽENSKÉHO TĚLA
2008, 2009
Šest kreseb na jednom listu, kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíru, 70x100 cm, každá kresba sign. a dat. tužkou "Jan Hendrych, 08-09".