Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Studie figury ženského těla

A71/067

Jan Hendrych (1936)

STUDIE FIGURY ŽENSKÉHO TĚLA

2008, 2009
Šest kreseb na jednom listu, kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíru, 70x100 cm, každá kresba sign. a dat. tužkou "Jan Hendrych, 08-09".