A71/100
Johannes Cornelis De Bruyn (1802-1844)
KYTICE
Akvarel na papíru, 63,5x47,3 cm, sign. vpravo dole "Johannes Cornelis de Bruyn". Rámováno, zaskleno. Stav A.