A71/101
Anonym
KYTICE RŮŽÍ V PLETENÉM KOŠÍKU
30. léta 19. stol.
Kytice plnokvětých růží v košíčku pleteném z rotangu, položeném na kamenné desce, částečně porostlé mechem. Biedermeierový námět zpracovaný pod vlivem dánské dobové malby. Olej na plátně, 34x42 cm. Neznačeno. Rámováno.
Světlé krakely na tmavém pozadí, drobné bodové retuše.