Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Portréty Uherských velmožů

A71/106

Neznámý autor

PORTRÉTY UHERSKÝCH VELMOŽŮ

19. stol.
Trojice obrazů - portréty mužů I. Olej na plátně, 51,3x42 cm, nesign., nedat. (Plátno protrženo a opraveno). II. Olej na plátně, 45,7x62,7 cm, nesign., nedat. III. Olej na plátně, 60,5x47,1 cm, nesign., nedat. Stav B - D. Drobné oděrky nebo sloupnutá barva.