A71/106
Neznámý autor
PORTRÉTY UHERSKÝCH VELMOŽŮ
19. stol.
Trojice obrazů - portréty mužů
I. Olej na plátně, 51,3x42 cm, nesign., nedat. (Plátno protrženo a opraveno).
II. Olej na plátně, 45,7x62,7 cm, nesign., nedat.
III. Olej na plátně, 60,5x47,1 cm, nesign., nedat.
Stav B - D.
Drobné oděrky nebo sloupnutá barva.