A71/124
Josef Jambor (1887-1964)
TŘI KŘÍŽE U NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
1927
Olej na malířském kartonu, 71x100,5 cm, sign. a dat. vlevo dole "Jambor 1927". Rámováno.
Provenience: sbírka Dr. Jaroslava Lorka