A71/135
Josef Procházka (1909-1984)
VESNICE NA JAŘE
Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 30x40,3 cm, sign. vpravo dole "Procházka". Rámováno. Stav A.
Josef Procházka - pražský malíř krajin a zátiší, studoval na akademii v Praze u prof. Nejedlého.