A71/153
Emil Weirauch (1909-1976)
JARO NA STARÉM BRNĚ
60. léta 20. stol.
Jarní atmosféra civilního městského motivu prosycená nadějemi 60. let, které přinesly svěží barevnost do dlouhodobě ztemnělé palety tvůrců brněnského okruhu, k nimž Emil Weirauch v neposlední řadě patří. Tempera na papíře, 50x70 cm. Rámováno, zaskleno.