Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Jaro na Starém Brně

A71/153

Emil Weirauch (1909-1976)

JARO NA STARÉM BRNĚ

60. léta 20. stol.
Jarní atmosféra civilního městského motivu prosycená nadějemi 60. let, které přinesly svěží barevnost do dlouhodobě ztemnělé palety tvůrců brněnského okruhu, k nimž Emil Weirauch v neposlední řadě patří. Tempera na papíře, 50x70 cm. Rámováno, zaskleno. Stav A.