A71/176
Jaroslav Šerých (1928-2014)
CHVÍLE POCITU
1991
Olej na plátně, 35x50 cm, sign. a dat. vpravo dole "Šerých 1991". Rámováno.
Sign., zn. a dat. na zadní straně "Jaroslav Šerých, Chvíle pocitu, 1991".
Jaroslav Šerých studoval na pražské akademii u prof. Vladimíra Pukla a Vladimíra Silovského. Věnoval se grafice, kombinovaným technikám, dětské ilustraci, známé jsou jeho ilustrace k japonským pohádkám či Labutímu jezeru.