A71/177
Jozef Vilhard (1970)
V MANÉŽI
1999
Olej na dřevěné desce, 39,5x32,8 cm, sign. vlevo dole "Vilhard". Rámováno.
Sign., zn. a dat. zezadu na rámu "Jozef Vilhard, v manéži, olej, 99".