Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Lampa na noční stolek

A71/204

LAMPA NA NOČNÍ STOLEK

Čechy 60. léta 20. stol.
Lampa na noční stolek, eloxovaný hliník, stínítko: oranžový plast, v. 49,5 cm. Původní elektrifikace, funkčnost neověřována. Stav B. Provenience: sbírka Alexandra Skalického. Zakoupeno v roce 1968 v prodejně Elektro v Náchodě.