Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Komodka

A71/207

KOMODKA

Čechy pol. 20. stol.
Komoda v barokním tvarosloví, na čtyřech soustružených nohách, s prohnutou fasádou, dýhovaná kořenicí, zdobená páskovou intarzií. Rozměr: 83x68x45 cm. Stav B.