A71/207
KOMODKA
Čechy
pol. 20. stol.
Komoda v barokním tvarosloví, na čtyřech soustružených nohách, s prohnutou fasádou, dýhovaná kořenicí, zdobená páskovou intarzií. Rozměr: 83x68x45 cm.