Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Rohová vitrína

A71/209

ROHOVÁ VITRÍNA

Praha 90. léta 20. stol.
Rohová jednodveřová tříetážová vitrína v empírovém stylu. Dvojice kónických pilastrů se zlacenými karyatidami na hlavicích nesou tympanon zdobený zlacenou římsou s vejcovcem. Jehličnaté dřevo dýhované třešňovou dýhou. Velmi kvalitní zakázková výroba do interiéru, s nímž souvisejí i následující položky. Rozměr: 192x85x60 cm. Stav A.