A71/307
POHÁR SE SVĚTADÍLY
Čechy, 3. čtvrt. 19. stol.
Zvonovitý pohár na vyšší klenuté patce a s víkem, bezbarvé sklo broušené, zdobené matnou řezbou s personifikacemi 4 světadílů v oválných medailonech s dekorativním orámováním a popisy a květinovými koši ve cviklech při horním a spodním okraji a ornamentálními pásy na patce a víku.
Celk. v. 25,5 cm.
Stav A/B.