A71/342
VÁZA CAMEO
Jižní Čechy, Lenora, Wilhelm Kralik Sohn,
1. čtvrt. 20. stol.
Velká válcovitá váza s kulovitou výdutí ve spodní části a vodorovně formovaným širokým límcem hrdla, bezbarvé sklo podjímané bílým opálem a barevně vrstvené v tónech žluto-oranžovo-hnědo-zelených, odleptávaný dekor krajiny s oráčem, vertikálně členěné v celé výšce stromy a horizontálně pásem hor v pozadí.
V. 37,5 cm.
V dekoru signováno "Kralik".