Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Váza s dekorem "Plameny"

A71/346

VÁZA S DEKOREM "PLAMENY"

Čechy, Teplice-Šanov, Ernst Steinwald & Co. nebo Lenora, Wilhelm Kralik Sohn, 2. pol. 20. let 20. stol.
Válcovitá váza na vyšší patce a s rozšířeným hrdlem opatřeným novodobou stříbrnou montáží, bezbarvé sklo podjímané narůžovělým opálem a zdobené vertikálními nálepy z kontrastní zářivě červené a oranžové skloviny. V. 33,5 cm. Značeno nálepkou "SAMMLUNG REIDEL". Stav A.