A71/346
VÁZA S DEKOREM "PLAMENY"
Čechy, Teplice-Šanov, Ernst Steinwald & Co. nebo Lenora, Wilhelm Kralik Sohn, 2. pol. 20. let 20. stol.
Válcovitá váza na vyšší patce a s rozšířeným hrdlem opatřeným novodobou stříbrnou montáží, bezbarvé sklo podjímané narůžovělým opálem a zdobené vertikálními nálepy z kontrastní zářivě červené a oranžové skloviny.
V. 33,5 cm.
Značeno nálepkou "SAMMLUNG REIDEL".