A71/356
TOALETNÍ SOUPRAVA
Čechy, Železný Brod, patrně firma Rudolf Hloušek, 30. léta 20. stol.
Flakon a dóza v artdecovém tvarosloví z kouřového šedozeleného skla, šestiboké tvary s plasticky vystupujícími, přes sebe skládanými broušenými fasetami ve tvaru listů.
V. 18 cm a 12,5 cm.
Neznačeno.
Stav B - C.