Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Upomínková číše

A71/421

UPOMÍNKOVÁ ČÍŠE

Morava, Vranov nad Dyjí nebo Olomučany, 3. čtvrt. 19. stol.
Lehce projmutá kónická číše z měkké kameniny, na pohledové straně černě tištěný dekor s motivem slovanských věrozvěstů. V. 11,5 cm. Neznačeno. Stav A/B.