A71/421
UPOMÍNKOVÁ ČÍŠE
Morava, Vranov nad Dyjí nebo Olomučany, 3. čtvrt. 19. stol.
Lehce projmutá kónická číše z měkké kameniny, na pohledové straně černě tištěný dekor s motivem slovanských věrozvěstů.
V. 11,5 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.