A71/466
ŠÁLEK S VEDUTOU
Čechy, Březová, Fischer & Reichenbach,
1810-1846
Zvonovitý šálek s podšálkem, porcelán s jemným reliéfním dekorem okrajů, ucho s palcovou opěrkou v podobě lístku, na pohledové straně šálku barevně malovaná veduta, ostatek plochy vyplňuje bohatá zlacená štafáž florálních ornamentů, zlacen je rovněž interiér šálku.
V. šálku 6,2 cm, Ø podšálku 15 cm.
Vtlačené značky "F & R".
Stav restaurováno.
Kvalitně restaurovaný okraj šálku.