Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Šálek s vedutou

A71/466

ŠÁLEK S VEDUTOU

Čechy, Březová, Fischer & Reichenbach, 1810-1846
Zvonovitý šálek s podšálkem, porcelán s jemným reliéfním dekorem okrajů, ucho s palcovou opěrkou v podobě lístku, na pohledové straně šálku barevně malovaná veduta, ostatek plochy vyplňuje bohatá zlacená štafáž florálních ornamentů, zlacen je rovněž interiér šálku. V. šálku 6,2 cm, Ø podšálku 15 cm. Vtlačené značky "F & R". Stav restaurováno. Kvalitně restaurovaný okraj šálku.