Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Vrána

A71/499

Willy Zügel (1876-1950)

VRÁNA

Německo, Selb, Ph. Rosenthal & Co., 20. léta 20. stol.
Dekorativní porcelánová plastika sedící vrány, malovaná v přirozených šedých tónech pod glazurou. V. 13 cm, d. 27 cm. Zeleně tištěná podglazurní značka "Rosenthal SELB-BAVARIA", vtlačené č. modelu "K 127" a papírová nálepka "STERN". Stav restaurováno. Restaurována špička zobáku a levá noha.