A71/607
STŘÍBRNÁ BROŽ S EMAILEM
Rakousko, Vídeň, návrh Georg Stöger, realizace Alexander Sturm pro Wiener Werkstätte, 2. desetiletí 20. stol.
Stříbrná brož oválného tvaru se siluetou dámy v krinolíně a tenkou lienární obrubou provedenými v kontrastním černém emailu. Ag 900/1000, R-U puncovní značka S-29, mistr. zn. "G St" a "WW". V (novodobé) etuji.
Celková hmotnost 10,46 g, 3,2x2,5 cm.