A71/709
Švýcarsko, Schaffhausen, IWC,
STŘÍBRNÉ KAPESNÍ HODINKY
1882-1934
Stříbrné dvouplášťové kapesní hodinky, částečně zlacené, bílý emailový ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny, doplněn červenými 24-hodinovými hodnotami, opatřen dvojicí ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "International Watch Co SCHAFFHAUSEN". Strojek s kotvovým krokem, na vnitřní straně pláště značeno "PROBUS IWC SCAFUSIA", č. 757337, německé a švýcarské puncovní značky, ryzostní číslo. Ag 800/1000, Ø 5 cm.
Funkční, jdoucí.