A71/712
ZLATÉ NÁRAMKOVÉ HODINKY S FUNKCÍ STOPEK
Švýcarsko,
pol. 20. stol.
Zlaté náramkové hodinky, ciferník zlaté barvy je členěn vteřinovými dílky a arabskými číslicemi pro hodiny, opatřen trojicí ruček - hodinovou, minutovou a vteřinovou / stopkami, telemetrickou a tachymetrickou stupnicí, značen: "TELEMETRE / CHRONOGRAPHE / ANTIMAGNETIC". Na spodní straně na plášti značeno ryzostním číslem "18K 0,750" a č. 522417. Ø 3,5 cm.
Funkční, jdoucí. Bez pásku.