A71/723
TABATĚRKA S EMAILY
Francie?
18. / 19. stol.
Kovová dóza obdélného půdorysu se zkosenými rohy, s víčkem na stěžejce, email na měděném jádře, na bočních stěnách a víku miniaturní malby venkovských krajinných výjevů s figurální stafáží, plastické zlacení, zlacená montáž. 8x6x3 cm.