A71/727
STŘÍBRNÝ KOŠÍK
Rumunsko,
20. stol.
Stříbrná miska ve tvaru košíku, oválný půdorys, žebrované, prolamované a tepané stěny a sklopné obloukové ucho. Ag 800/1000. Celková hmotnost 184,82 g, 20x12x13,5 cm. Značeno výrobcem.