A71/733
SADA NOŽŮ NA RYBY
Československo,
20. - 30. léta 20. stol.
Šestiosobní souprava nožů ke konzumaci ryb, Ag 800/1000, celková hmotnost 218 g, d. 18,4 cm, etuje. Tzv. 1. čsl. puncovní značky S-38, mistrovské zn. "GM".
Pouzdro zvenku lehce odřené, nože ve velmi dobrém stavu.