A71/748
KRISTUS
Nizozemí
18. stol.
Busta bolestného Krista s trnovou korunou, v šarlatovém plášti přes ramena a zlacenou paprsčitou svatozáří kolem hlavy. Malba na měděném plechu, 14,5x17,5 cm.
Stav restaurováno.